Váhy
Silniční váhy
Kolejové váhy
Přejezdové váhy
Komponenty

Kolejové váhy

Nabízíme velice kvalitní a přesné kolejové váhy. Naprostou novinkou na světovém trhu je kolejová váha Cobra, která zaručuje maximální jistotu vážení a vysokou třídu přesnosti pro všechny typy vozů v celém spektru rychlostí až do 20 km/h.

Kolejová váha "LPRA"

Výbornou funkčnost této kolejové váhy zaručuje Americká výroba a kvalita. Délku váhy lze přizpůsobit Vašim potřebám. Je montována v mélkém betonovém základu. Instalace je rychlá a jednoduchá s minimální provozní údržbou.

Kolejová váha "RSCA"

Tato kolejová váha je komplet vyrobena v Americe. Skládá se z těžkých ocelových mostních konstrukcí. Jámy váhy jsou uzavřené před nečistotami, vlhkostí a vtiknutím cizího materiálu. Tato kolejová váha je velice přesná, spolehlivá s vyjímečně dlouhou životností. Lze vybírat zrůzných délek váhy.

Kolejová váha "COBRA"

Kolejová váha pro vážení železničních vozidel za pohybu. Standardní konfigurace váhy je složena z osmi vážních můstků o délce 3m. Díky této koncepci je při dynamickém vážení využita celá aktivní délka váhy oproti zastaralým konstrukcím s jedním dlouhým a dvěma kratšími mosty.