Váhy
Silniční váhy
Kolejové váhy
Přejezdové váhy
Komponenty

Průmyslové obchodní váhy

Obchodní digitální váhy mají využití v maloobchodním i velkoobchodním prodeji, tržnicích. Váhy jsou umístěny na sloupci, lze položit na pult nebo zavěsit na zeď. Obchodní váhy lze propojit s účetním systémem. Na všechny námi dodávané průmyslové obchodní váhy nabízíme záruční a pozáruční servis.

Průmyslová váha "WALL-E"

Stolní a podlahová váha, charakterizovaná multifunkčním ukazatelem hmotnosti, pevná solidní konstrukce z nerezové oceli. Snadné použití zaručuje přesnost a spolehlivost. Zvláště vhodné pro průmyslové a komerční použití. K dispozici také schválení normy CE-M (OIML R-76 / EN 45501).

Průmyslová váha "APD"

Průmyslová váha s indikátorem, který může být buď namontován přímo k plošině, nebo může být mobilní pro dálkové vážení, pomocí pružného kabelu. K dispozici je také schválení CE-M k profesionálnímu využití.

Průmyslová váha "TRD"

Přesná průmyslová váha, vyrobená z nerezové oceli, s krytím IP65, určená pro průmyslové a laboratorní využití. Zvláště je vhodná tam, kde jsou přísné hygienické podmínky. Klade vyšší přesnost na spodní části rozsahu. Schváleno CE-M.

Průmyslová váha "DLW"

Kompaktní, spolehlivá a přesná páskovačka balíků s elektronickou váhou na kontrolu hmotnosti. Zvláště vhodná k začlenění do výrobních linek nebo dopravníků pro kontrolu hmotnosti. Statické nebo dynamické fungování režimů. Vyrobeno v lakované nebo nerezové oceli s krytím IP 65.