Váhy
Silniční váhy
Kolejové váhy
Přejezdové váhy
Komponenty

Vážní indikátory hmotnosti

Vážní indikátory se jako vyhodnocovací jednotky připojují ke všem druhům vahám. Vážní indikátor lze koupit v plastovém nebo kovovém provedení, podle druhu krytí a ochrany před prachem a vodou. S výběrem vhodného vážního indikátoru Vám velice rádi poradíme.

Vážní indikátor hmotnosti "DGT100"

Vážní indikátor hmotnosti / počítadlo s velkým displejem složený z velmi intenzivních jasných LED diod. Zvláště vhodný pro venkovní použití, je jasně vidět i na přímém slunci a tam, kde je to nutné vidět z dálky v libovolném úhlu. Je vyroben z nerezové oceli s krytím IP68. Schcáleno CE-M (OIML R-76 / EN 45501) a MID (OIML R-61).

Vážní indikátor hmotnosti "3590EXT"

Zcela přizpůsobitelný vysoce výkonný digitální indikátor hmotnosti, vhodné pro použití OEM. Je vybaven programovatelnými vstupy a výstupy, 3 sériové porty, přenosové protokoly pro datovou komunikaci, plně konfigurovatelný pro veškeré výtisky, integrovaná pamět, grafické zobrazení a port pro připojení k čárovému kódu.

Vážní indikátor hmotnosti "3590 EGT"

Digitální indikátor hmotnosti s velkým dotykovým displejem, vhodný pro pokročilé průmyslové aplikace. To umožňuje vizualizaci všech údajů o hmotnosti a přizpůsobení obrazovky, zjednodušení uživatelské obsluhy.

Vážní indikátor hmotnosti "3590 EN"

Vysoce výkonný digitální indikátor hmotnosti řady 3590, vhodný pro použití OEM. Je vybaven programovatelnými vstupy a výstupy, 3 sériové porty, přenosové protokoly pro datovou komunikaci, plně konfigurovatelný pro veškeré výtisky, integrovaná pamět, grafické zobrazení a port pro připojení k čárovému kódu.