Váhy
Silniční váhy
Kolejové váhy
Přejezdové váhy
Komponenty

Kompletní nabídka vah

V našem portfoliu nalezne největší výběr vah. Na všechny námi dodávané váhy dostanete nejlepší možnou cenu na trhu, záruční a pozáruční servis a úřední ověření.

Silniční váhy

Silniční mostní váhy jsou určeny pro obchodní statické vážení silničních vozidel. Vážní most silniční váhy je tvořen železobetonovou konstrukcí a je dodáván v délce od 6m do 24m. Konstrukce silničního vážního mostu snáší dlouhodobě vysoké zatížení.

Kolejové váhy

Nabízíme velice kvalitní a přesné kolejové váhy. Naprostou novinkou na světovém trhu je kolejová váha Cobra, která zaručuje maximální jistotu vážení a vysokou třídu přesnosti pro všechny typy vozů v celém spektru rychlostí až do 20 km/h.

Přejezdové váhy

Přenosné silniční přejezdové váhy jsou zcela mobilní vážící zařízení pro rychlou kontrolu okamžitého zatížení za klidu i za jízdy. Vozidla lze vážit staticky nebo dynamicky. Statické vážení - každá náprava vozidla na okamžik zastaví na vážících plošinkách.

Jeřábové váhy

Jeřábové a závěsné váhy jsou určeny k vážení nákladu ve visu. Jejich využití najdeme ve strojírenském průmyslu, skladech hutního materiálu, stavebnictví, atd.

Průmyslové váhy

Obchodní digitální váhy mají využití v maloobchodním i velkoobchodním prodeji, tržnicích. Váhy jsou umístěny na sloupci, lze položit na pult nebo zavěsit na zeď. Obchodní váhy lze propojit s účetním systémem. Na všechny námi dodávané průmyslové obchodní váhy nabízíme záruční a pozáruční servis.

Paletové vozíky s váhou

Paletové vozíky s integrovanou váhou a tiskárnou se používají ke zvážení hmotnosti přepravovaného nákladu, popřípadě vytištění hmotnosti. Na všechny námi dodávané paletové vozíky s váhou nabízíme doživotní servis a úřední ověření.