Váhy
Silniční váhy
Kolejové váhy
Přejezdové váhy
Komponenty

Jeřábové váhy

Jeřábové a závěsné váhy jsou určeny k vážení nákladu ve visu. Jejich využití najdeme ve strojírenském průmyslu, skladech hutního materiálu, stavebnictví, atd. S výběrem vhodné jeřábové váhy Vám velice rádi poradíme.

Jeřábová váha "MCW"

Snadno použitelná jeřábová váha, vyrobená z nerezové oceli, vhodná pro vnitřní i venkovní využití. IP67 ochrana před prachem a deštěm. Opatřena certifikáty CE-M.

Jeřábová váha "MCWN"

Snadné a spolehlivé použití této profesionální digitální jeřábové váhy. Využití v průmyslovém prostředí, celá váha je chráněna v přepravním pouzdře. Díky své kompaktní velikosti má váha jen mírně sníženou zvedací vzdálenost jeřábu.

Jeřábová váha "MCW09"

Nerezová jeřábová váha s LED displejem velkým 40mm, je viditelný ze všech úhlů i v nepříznivých světelných podmínkách, včetně přímého slunečného světla. Tato jeřábová váha je svou konstrukcí robustní a spolehlivá, použitelná ve vnitřních i venkovních prostorách.

Jeřábová váha "MCWK"

Jeřábová nerezová váha s LED displejem velkým 40mm, je viditelný ze všech úhlů i v nepříznivých světelných podmínkách, včetně přímého slunečného světla. Tato jeřábová váha je svou konstrukcí robustní a spolehlivá, použitelná ve vnitřních i venkovních prostorách. Je opatřena certifikátem získaným při vážení do 15 000 kg.

Jeřábová váha "MCWHU"

Nerezová jeřábová váha s LED displejem velkým 40mm, je viditelný ze všech úhlů i v nepříznivých světelných podmínkách, včetně přímého slunečného světla. Tato jeřábová váha je svou konstrukcí robustní a spolehlivá, použitelná ve vnitřních i venkovních prostorách. Je opatřena certifikátem získaným při vážení do 15 000 kg.

Dálkový ovladač k jeřábové váze "DFWPM"

Dálkový ovladač jeřábových vah série MCW. Díky své malé velikosti se snadno přenáší. Lze ho krásně číst, číslice displeje jsou dostatečně veliká. Ovladač lze zároveň propijit s PC, tudíž lze data ukládat rovnou do databáze.