Váhy
Silniční váhy
Kolejové váhy
Přejezdové váhy
Komponenty

Paletové vozíky s elektronickou váhou

Paletové vozíky s integrovanou váhou a tiskárnou se používají ke zvážení hmotnosti přepravovaného nákladu, popřípadě vytištění hmotnosti. Na všechny námi dodávané paletové vozíky s váhou nabízíme doživotní servis a úřední ověření.

Paletový vozík s elektronickou váhou "TPWN09"

Praktický paletový vozík s integrovaným elektronickým vážením. Je vybaven multifunkčním indikátorem hmotnosti s velkým podsvíceným displejem, který umožňuje optimální čtení hmotnosti v libovolných světelných podmínkách. K dispozici také s dálkovým ovládáním na řídítkách.

Paletový vozík s elektronickou váhou "TPWLK"

Paletový vozík s vestavěným elektronickým vážením, které je spolehlivé, snadno použitelné, vhodné pro náročné pracovní podmínky. Vybavené dobíjecí vyjímatelnou baterií. K dispozici také s vestavěnou tiskárnou. Schváleno CE-M.

Paletový vozík s elektronickou váhou "TPWA"

Paletový vozík s vestavěnou integrovanou elektronickou váhou. Otočný vážní indikátor zaručuje maximální jednoduchost čtení. Spolehlivý paletový vozík vhodný provážení jakéhokoliv typu výrobku na paletě. Schváleno CE-M.

Paletový vozík s elektronickou váhou "TPWLKI"

Paletový vozík komplet vyrobený z nerezové oceli s vestavěným elektronickým vážením, které je spolehlivé, snadno použitelné, vhodné pro náročné pracovní podmínky. Vybavené dobíjecí vyjímatelnou baterií. K dispozici také s vestavěnou tiskárnou. Schváleno CE-M.