Váhy
Silniční váhy
Kolejové váhy
Přejezdové váhy
Komponenty

Silniční váhy

Silniční mostní váhy jsou určeny pro obchodní statické vážení silničních vozidel. Vážní most silniční váhy je tvořen železobetonovou konstrukcí a je dodáván v délce od 6m do 24m. Konstrukce silničního vážního mostu snáší dlouhodobě vysoké zatížení.

Silniční mostní váha "AMERICA"

Silniční vážní mosty nové generace určené pro instalaci do povrchu vozovky. Vhodné pro vážení silničních vozidel v průmyslových, zemědělských a obchodních oblastech.

Silniční váha Guardian

Hydraulická silniční váha Guardian je komplet vyrobena v Americe. Je ideálním řešením na skládky odpadů na vážení pevných odpadů, kameniva, v chemickém a stevebním průmyslu. Nabízí vysokou úroveň ochrany proti mnoha nepříznivím podmínkám.

Silniční dynamická váha RWS

Tato silniční dynamická váha umožňuje vypočítat hmotnost vozidla za jízdy, jako součet jednotlivých náprav. Je navržena pro zapuštění do vozovky a vybavena speciálním zesíleným rámem.

Silniční mostní váha Dual Track

Tato mostní váha má mnoho výhod, jako snadná přeprava a instalace, díky její nízké výšce a váze. Kompletně je navržena a vyrobena z velice kvalitních materiálů, to představuje nejefektivnější řešení pro úsporu času, prostoru a peněz, ve srovnání s klasickým vážním mostem.